Tandja® Ticaret

Dünyanın birçok ülkesinde özellikle Çin cumhuriyetinde 35 yıllık ithalat-ihracat, satış ve pazarlama deneyimine sahip kadromuzla siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda müşterilerimize çözüm üretmekteyiz.

Üretmiş olduğunuz ürünlerin dış piyasalara açılmasını veya dış piyasalardan almak istediğiniz bir ürün için size uzman kadromuzla yardımda bulunabiliriz. Böylelikle hem maliyetlerinizi düşürün, hem iç pazara hem de ihracata yönelik satışlarınızı artırın. Dünyanın bir çok markası gibi sız de Çin'li üreticilerden faydalanın.

Sizin için yapabileceklerimiz:
Ürün araştırması, gümrük mevzuatı, maliyetler, numune, sözleşe ve satın alma, kalite kontrol ve lojistik destek ve gümrük işlemleri

Ürün araştırması : Fabrikalarla yerinde görüşerek hedef fiyatlarınız doğrultusunda yapılan ürün araştırması sonucunda kalite ve fiyatlar göz önünde bulundurularak üretici belirlenir.

Gümrük mevzuatı : İthal etmeyi planladığınız ürün/ürünlerle ilgili olarak mevzuat araştırması yapılır, ithalat süreci boyunca bütün gümrüksel sorularınızla ilgili her türlü destek verilir.

Maliyetler : İthal etmeyi planladığınız ürünle/ürünlerle ilgili tahmini kapı teslim maliyetleri hazırlanarak rapor halinde sunulur.

Numune : Numune gönderimi organize edilerek doğru numunenin, doğru zamanda elinize ulaşması sağlanır. Üretici fabrikanın talebi ve kargo maliyeti dışında numune için ekstra ücret talep edilmemektedir.

Sözleşme ve satın alma : Üretici firma ile sizin aranızda imzalanacak sözleşme çince ve ingilizce olarak hazırlanır. Talep edeceğiniz maddeler sözleşmeye dahil edilir. Üretim başlamadan önce sözleşmelerin imzalanmasını takiben firmamız ödeme ile ilgili dokümanları elinize ulaştırır.

Kalite kontrol : Firmamız, üretimin sözleşmenizde belirtildiği gibi gerçekleşmesi konusunda gerekli kalite kontrolü gerçekleştirir. Uzman kalite kontrol personelimiz sadece ulaşım ve konaklama masrafları karşılanması koşuluyla üretici fabrikaya gönderilir. Personelimizin hazırlamış olduğu kalite kontrol raporu yüklemeden önce size ulaştırılır.

Lojistik ve gümrük : Üretim sürecinin tamamlanmasından sonra, ürünleriniz ile ilgili lojistik araştırma, liman transfer, yükleme işlemleri ve türkiye limanına gelişiyle birlikte bütün gümrüksel işlemleri firmamız tarafından organize edilir.

ÜRÜN GRUPLARI

– AMBALAJ SANAYİ – DEKORASYON – GIDA SANAYİ – HAM MADDE – İŞ MAKİNELERİ – KİMYA SANAYİ – MOBİLYA – MUTFAK EV GEREÇLERİ – OFİS / KIRTASİYE – OTOMOTİV – PLASTİK ÜRÜNLER – TEKSTİL/GİYİM – YENİLENEBİLİR ENERJİ - YAPI VE İNŞAAT MALZEMELERİ - LAMİNANT PARKE …VE DİĞER SEKTÖRLERDE HİZMET SUNMAKTAYIZ.

Aklınıza gelebilecek herhangi bir araştırma ya da sorularınız için, şimdi ve her zaman iletişim sayfamızdan bize ulaşın