Tandja® Emlak


Türkiye, dünyanın en güzel ve büyüleyici ülkelerinden biridir. Modernize olan doğu ve batı kültürel etkilerin sentezlemesidir. Türkiye konum itibariyle 10.000 yıldan daha fazla bir tarihe sahip olmakla birlikte birçok medeniyete de ev sahipliği yapmıştır. Türkiye’nin birçok bölgesinde olduğu gibi Truva'dan Side’ye kadar birçok eski kilise, kale ve hatta Helenistik döneme ait birçok kalıntıya rastlayabilirsiniz.

İstanbul'un hareketli sokaklarından, Türk kıyılarında küçük köylere, en tenha yerlerde bile sıcak kanlı ve misafirperverliği bulabilirsiniz. Türkiye 3 ana 1 ara deniz olarak 800 km ‘lik sahil şeridinde güneşi, eğlenceyi, deniz gören evleriyle göz kamaştırıcıdır.

Türkiye Çeşme, İzmir, Fethiye, Antalya, Marmaris, Bodrum ve İstanbul gibi tatil bölgeleri yaz aylarında deniziyle her yıl milyonlarca insanı misafir ederek ülkenin kendisi gibi renkli bir hal almaktadır. Tandja® Emlak olarak yerel ve uluslararası müşterileri ile ilgili uzun yıllardır tecrübemiz vardır. Biz Tandja® Emlak olarak İstanbul'da ve Türkiye’nin tatil bölgelerinde yatırım amaçlı ya da stresten uzak kalmak için lüks villalar veya daireleri müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı olmak ve önerilerimizi sunarak seçim yapmalarını sağlamaktır.

Bu konuda son derece profesyonel danışman ekibimizle birlikte hareket ederek sizin için tavsiye ettiğimiz yerleri isterseniz gelir sağlamak amacıyla kiralamanızı sağlayabiliriz. Türkiye’de gayrimenkul üzerine yapacağınız yatırımlarınız da avukatlar ve finans ekibimiz her daim hizmetinizdedir. Tandja® Emlak olarak tüm ihtiyaçlarınız için bir durağız ve bize geldiğiniz andan itibaren alacağınız her şey için size tüm yolları adım adım göstereceğiz. Tandja® Emlak olarak elimizde 60.000 $ ile 10 million $ arasında istediğiniz özelliklere göre yerler vardır.

2015 yılında Dünya emlak fiyatları

Hong Kong haricinde konut fiyatlarında en yüksek artışın Türkiye olduğunu, fakat Türkiye‘nin yatırım için iyi bir yer olup olmadığı konusundaki görüşlerine baktığımızda, Türkiye’de sık sık hükümet karşıtı şiddet içeren gösteriler olmasına ve ülke içinde siyasi huzursuzluk olmasına rağmen dünyanın en hızlı yükselen emlak piyasaları içerisinde Türkiye’nin konumu dikkate alındığında şaşırtıcı bir biçimde üst sıralarda olduğunu görmekteyiz. Normalde bu tür istikrarsızlıklar mülk satışlarında fiyatların düşüş içerisinde olması yatırımcıları vazgeçirmek eğilimindedir.

Türkiye aynı zamanda kendi para biriminin değer kaybetmesine ve ülkenin dalgalı sularda olması gayrimenkul fiyatlarında düşme yaşanmasına sebep olması gerekmekteydi. Oysa Türkiye’de bu olayların hiçbiri meydana gelmemiş gibi görünüyor ve son yıllarda özellikle İstanbul emlak yatırımcıları için önemli yerlerden biri haline gelmiştir. Ekim 2014 – Ekim 2015 arasında ortalama %7,72 oranında emlak fiyatlarında artış görünmüştür. Türkiye emlak yatırım kanunlarını esnekleştirmiş ve kolaylaştırmış olması sonucunda yabancı yatırımcılar artmıştır.

Yatırımcılar için başka bir cazibe de tarihi mirası ile diğer Avrupa şehirlerine göre mülkler genellikle daha düşük fiyat olmuştur. Özellikle İstanbul’un seçkin bölgelerinde 3.000.000 sterlin gibi yüksek fiyatlar olmasına rağmen yerine göre örneğin Esenyurt gibi bölgelerde fiyatlar 50.000 sterline kadar gayrimenkul almak mümkündür.
Türkiye’de emlak üzerine yabancı yatırımcıların daha da artması beklenmektedir

Aklınıza gelebilecek herhangi bir soru / sorularınız için, bize ulaşın